nr 430 8307
Skrivbyrå
1880-tal, mahogny/valnöt, längd: 84, djup: 60, höjd: 152 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
| Utrop: |
4.000 kr |
| Såld: |
3.500 kr |
måndag 25 september 2006 kl 16:00:00
| Tid |
Kund |
Bud |
25/9 10:38:35